Seminar in Korpuslinguistik

Kurz LS Seminar in Korpuslinguistik se letos bude konat hybridní formou. Bude zajišťován vyučujícími z univerzit Kodaň, Milán, Nancy, Varšava a Praha.

Kurz začne v pondělí 13. 2. (v době 12:30 – 14:00). První přednáška proběhne zcela online a bude trvat 90´. Link bude zaslán studentům přihlášeným do kurzu před jeho začátkem. První přednášku je možné absolvovat jak z fakulty (dle rozvrhované místnosti), tak z jakéhokoli jiného místa. Následující týdny pak bude nutná přítomnost všech účastníků na fakultě, protože vždy proběhne 45´ přednáška online a bude následovat 45´ seminář prezenčně.

Do kurzu jsou srdečně zváni i všichni, kteří tento kurz nemají ve svém povinném studijním plánu a mohou si ho zapsat jako volitelný.

Kurz proběhne v němčině. V případě dotazů pište na vera.hejhalova@ff.cuni.cz.

Úvod > Germanistika > Seminar in Korpuslinguistik