Hueber-Webinar: Jak rozmluvit žáky – tentokrát online

Ve vyučování němčiny se mnohokrát potýkáme s problémem, že žáci nebo studenti moc nechtějí mluvit. Jako profíci jistě máme v záloze pár tipů a triků, jak je k tomu motivovat, ale v online-výuce řadu z nich bohužel nemůžeme použít.

Na webináři se zamyslíme nad tím, jak můžeme tento hendikep vyrovnat využitím různých digitálních nástrojů. Dále si prakticky ukážeme, jak je možné aktivity k tréninku této dovednosti přizpůsobit takovým způsobem, aby se daly realizovat i v online-prostředí.

Jedná se o dvoudílný webinář, který je rozdělen do dvou částí. První část proběhne v termínu: pátek 4. 12. od 14:00 do 15:00 Druhá část se uskuteční o pár dní později, v termínu: pondělí 7. 12. od 14:30 do 15:30. Podmínkou účasti je aktivní účast na obou částech webináře, tedy 4. i 7. 12. 2020. Prosíme, přihlaste se na každou část zvlášť.

Online setkání je bezplatné

Těšíme se na Vás!