Hueber: Assistent/in gesucht!

Nakladatelství Hueber hledá pro své zastoupení v Praze asistentku/asistenta reprezentantky, ideálně studentku/studenta germanistiky:

Pracovní náplň: zajištění chodu kanceláře, organizace seminářů a webinářů, zákaznický servis, spolupráce na propagaci

Požadujeme: organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, komunikativní schopnosti, znalost německého jazyka minimálně na úrovni B1, radost z práce s jazykem (i mateřským).

Pracovní úvazek: přibližně 10–30 hod. týdne dle dohody, částečně možná práce z domova.

Nabízíme: zajímavé pracovní prostředí, pestrou pracovní náplň, dobré finanční ohodnocení, příjemný kolektiv, kariérní a jazykový růst, praxi v marketingu.

Nástup: podle epidemiologické situace, v optimálním případě postupně od 1.2.

Životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 31.12. 2020 mailem na adresu hutarova@hueber.cz.

KONTAKT:

PhDr. Veronika Hutarová
Hueber Verlag GmbH & Co. KG
Vilímovská 19

Mail: hutarova@hueber.cz

Tel.: 00420 235 36 32 03
Mobil: 00420 603 52 39 51
www.hueber.cz / www.hueber.de
www.facebook.com/hueberverlag

Úvod > Germanistika > Hueber: Assistent/in gesucht!