„Deutsch attrAKTIV“ 2018

Druhý ročník akce „Deutsch attrAKTIV“  se bude konat dne 22.3.2018 v prostorách Goethe-Institutu, Masarykovo nábř. 32, Praha 1 Tato akce je určena především studentům českých vysokých škol – budoucím učitelům německého jazyka.

Program nabídne účastníkům možnost navázat kontakt s organizacemi, se kterými mohou během budoucí učitelské praxe spolupracovat, dále možnost získat informace o financování projektů pro školy, a zúčastnit se různých workshopů a prezentací.

Zájemci z řad studentů se mohou přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře (Formular Deutsch attrAKTIV_2018) zaslaného emailem do 31.1.2018 na adresu: deutsch.attraktiv@daad.cz Další Informace naleznete na webových stránkách Goethe-Institutu nebo na facebooku.

Úvod > Info&Akce > „Deutsch attrAKTIV“ 2018