TÖRLESS Absolventská inscenace 4. ročníku KČD DAMU 22.9.

22.09.2017 19:30, Praha 1, Divadlo DISK, Karlova 26

Původní dramatizace románové prvotiny rakouského autora Roberta Musila Zmatky chovance Törlesse. Dospívání na elitní škole mezi nejlepšími z nejlepších není žádná legrace. Zvlášť když se chcete stát NĚKÝM. I zdánlivě nevinná hra se tu může změnit v krutý boj o přežití. Jak vyhrát, když nejsou žádná pravidla? Mláďata v tekuté společnosti hledají pevnou půdu pod nohama. Kdo přežije?

Der Lehrstuhl für Theaterschauspiel der Prager DAMU dramatisiert Robert Musils Romandebüt „Die Verwirrungen des Zöglings Törleß“. In einem Eliteinternat mit den Besten und Begabtesten aufzuwachsen ist kein Honiglecken. Vor allem wenn man JEMAND werden will. Auch ein scheinbar unschuldiges Spiel kann hier in einen grausamen Überlebenskampf umschlagen. Wie gewinnen, wenn es keine Regeln gibt? Die Jugend sucht in einer liquiden Gesellschaft festen Boden unter den Füßen. Wer wird überleben?

Nur tschechisch

DAMU

Úvod > Info&Akce > TÖRLESS Absolventská inscenace 4. ročníku KČD DAMU 22.9.