Double degree Praha – Köln

Nový mezinárodní studijní obor Německý jazyk a literatura ve střední Evropě – první společný mezinárodní germanistický obor akreditovaný v ČR., nabízející plně sdílené studium na české a německé univerzitě. Více informací na http://german.ff.cuni.cz/cs/uchazec/prijimaci-zkousky/ či u tajemníka ústavu Štěpána Zbytovského.

Více informací

UKAŽ informační zdroje!

Discovery služba Univerzity Karlovy od A až do Ž, moderní vyhledávač informačních zdrojů „Ukaž“, dokáže v jediném rozhraní prohledávat takřka všechny univerzitní elektronické zdroje a všechny tištěné dokumenty z knihoven Univerzity Karlovy.

Více informací

Nový web ÚGS

Vítáme Vás na nových stránkách germanistického oddělení našeho ústavu. Stránky ústavu jsou přizpůsobeny podobě většiny webů na Filozofické fakultě a nově členěny na centrální web ústavu (germanic.ff.cuni.cz) a stránky jednotlivých oddělení – germanistiky (german.ff.cuni.cz), skandinavistiky (nordic.ff.cuni.cz), finštiny (fin.ff.cuni.cz) a nederlandistiky (ned.ff.cuni.cz). Budeme rádi za feedback ohledně nesrovnalostí, za tipy na doplnění: stepan.zbytovsky@ff.cuni.cz